Loteria mikołajkowo-świąteczna

Kochani!

Zapowiadaliśmy w ubiegłym tygodniu coś dużego i oto jesteśmy!

Do rozlosowania mamy dla Was dwa bony od firmy AUTOPREZENT.PL na kwoty 1500 oraz 1000 złotych! Warunkiem przystąpienia do losowania nagród głównych jest wysłanie zgłoszenia przez formularz znajdujący się pod linkiem: https://najlepszyubezpieczyciel.pl/konkurs/loteria-mikolajkowo-swiateczna/

Do tego dla WSZYSTKICH osób, które zostawią dowolną aktywność pod tym postem przygotowaliśmy prezent w postaci zniżki o wartości ~10% od zawartej za naszym pośrednictwem polisy OC lub OC/AC. Polisa może zostać zawarta na dowolny pojazd, a zniżka przyjmie formę rekompensaty w postaci karty podarunkowej do wybranego sklepu. Do wyboru bony na Stacje paliw Orlen lub BP, Zalando oraz Empik!

Lajkujcie, komentujcie, i udostępniajcie, gdyż każdy wygrywa!

Nie zapomnijcie też zostawić lajka na Naszym fanpage’u, by nie przegapić kolejnych konkursów, a będzie ich tylko więcej!

Bądźcie bezpieczni!

Dokonując aktywności pod tym postem bądź przesyłając formularz zgłoszeniowy Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu rozstrzygnięcia akcji promocyjnej oraz poinformowania o wygranej. Regulamin loterii oraz klauzula informacyjna pod linkami:

https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vTS4KASogzh64iNwknJRnUH-NrND22hx0NiA-6BGP94HZNnTWiEVanPO-19p2_Bow/pub
https://najlepszyubezpieczyciel.pl/klauzula-informacyjna/

Wypełnij formularz i weź udział w loterii!
Loteria zakończona
© Copyright 2024 | Najlepszyubezpieczyciel.pl
Ikony z Freepik na licencji CC 3.0 BY | Wykonanie Studio Leopard