Współpracujemy z najlepszymi:

      
      
      
      
      
    
      
  
      
      
      
      

Płatne chorobowe podczas zatrudnienia na umowie B2B?

TO MOŻLIWE!
Jeśli jesteś zatrudniony na umowie B2B, postaw na bezpieczeństwo swoich finansów i zapewnij sobie dochód podczas choroby lub wypadku. To nowatorskie rozwiązanie, które dopiero pojawia się na polskim rynku, a my jesteśmy jedną z pierwszych agencji, która prezentuje to ubezpieczenie w swojej ofercie.
GWARANCJA USTALONEGO DOCHODU
Ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy daje gwarancje ustalonego przez Ciebie dochodu w przypadku braku możliwości wykonywania 
swojego zawodu.
Najtańsze ubezpieczenie
Najtańsze ubezpieczenie naszego klienta na wypadek okresowej niezdolności do pracy wskutek choroby lub nieszczęśliwego wypadku kosztowało tylko 64 zł/miesięcznie. W 98% przypadków zaoferujemy Ci najniższą cenę na rynku.
Błyskawiczna wycena
W porównaniu do konkurencji wycenę otrzymasz od nas w ciągu 5 MINUT od pojawienia się Twojego zgłoszenia.
Wypełnij formularz kontaktowy
i daj się zaskoczyć najlepszą ofertą.

Dlaczego warto nam zaufać?

Poznaj opinie naszych klientów
Paweł, 37 LAT
przeszedł na kontrakt menedżerski

Zaczął zarabiać, zbudował dom. Wypadek na drodze uświadomił mu, że bez jego zarobków rodzina nie jest w stanie sama się utrzymać.

Joanna, 33 LATA
kosmetyczka

Przez złamaną rękę straciła najlepsze miesiące. Przestała spłacać kredyt za lokal… Jak długo można unikać otwierania wezwań z banku?

Piotr, 42 LATA
wspólnik w kancelarii adwokackiej

Kolega z nurkowania miał wypadek: niedotlenienie, uszkodzenie mózgu. Coś takiego u Piotra wystawiłoby lojalność wspólników na ciężką próbę. Może zbyt ciężką?

Najlepsze rozwiązanie
Rozwiązanie zapewniające płynność finansową to właśnie ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy. Świadczenie 10 000 zł płatne miesięcznie przez 24 miesiące – składka od 165zł/miesięcznie.
O nas
Jesteśmy e-mulitagencją ubezpieczeniową numer 1 w Polsce. Zaufało nam już ponad 10 000 klientów z całej Polski. W naszej ofercie posiadamy również między innymi: Ubezpieczenia pojazdów, Ubezpieczenia domów i firm, Ubezpieczenia na życie.
Wypełnij formularz TERAZ!
Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą ofertę!

  Imię i nazwisko
  Numer telefonu
  E-mail
  Data urodzenia
  Zawód
  Wysokość miesięcznego świadczenia, którą chciałbyś/chciałabyś otrzymywać w ramach ubezpieczenia (nie więcej niż 65% miesięcznych dochodów)

  © Copyright 2024 | Najlepszyubezpieczyciel.pl
  Ikony z Freepik na licencji CC 3.0 BY | Wykonanie Studio Leopard