O firmie

O nas

Od czasu kiedy w 2013 roku jako marka Najlepszyubezpieczyciel.pl zaczęliśmy zajmować się ubezpieczeniami, minęło już 10 lat. Na początku wszystko spoczywało na barkach założyciela firmy Leszka Markiewicza. Zdobywając doświadczenie i wielokrotne uznanie w branży jako najlepszy agent ubezpieczeniowy, poszedł o krok dalej. Trzy lata później w 2016 roku zatrudnił pierwszych dwóch pracowników i znacznie poszerzył zakres działania.


Chęć rozwoju i nieustanne poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań skutkowało przygotowaniem konkurencyjnej oferty. Współpraca z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi dała nam swobodę w kompleksowej obsłudze Klienta. Od 2020 roku powiększyliśmy nasz zespół, ale również z sukcesem wprowadziliśmy nowy pakiet ubezpieczeń. To już nie tylko oferta dla Klientów indywidualnych. Odtąd ogromną część naszych działań stanowi obsługa flot samochodowych.


Chcemy się dalej rozwijać przez stałe monitorowanie rynku ubezpieczeń i dostarczanie najlepszej oferty. Cenimy czas Klientów i rozumiemy, jak ważna jest dla nich oszczędność pieniędzy. Dlatego wykorzystujemy najnowsze technologie i możliwości. Wynegocjowanie najlepszej stawki i zawarcie umowy ubezpieczenia jest możliwe bez wychodzenia z domu.


Sukces naszego zespołu to dziesięcioletnie doświadczenie, wiedza i nieustanne kształcenie. Ważne jest dla nas wspólne zaangażowanie, ale również wzajemne relacje. Jedną z osób, która czuwa nad załogą, jest Dagmara Wojciechowska, obecnie dyrektor operacyjna, która dołączyła do nas w 2020 roku. Początkowo była odpowiedzialna za proces rekrutacji, co skutkowało zatrudnieniem 20 osób. Jednak największą Jej zasługą stało się zwiększenie efektywności oraz poprawa organizacji pracy.


Zadowolenie, zdobycie zaufania oraz możliwość dostarczenia jak najkorzystniejszej oferty jest naszym priorytetem. Nasz zespół dokłada codziennie starań, aby każda oferta była skrojona na miarę Klienta. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie i lojalność tak wielu z nich. Indywidualne podejście pozwala nam systematycznie poszerzać grono Klientów i zdobywać nowych. Naszą ambicją jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców, pomoc w doborze satysfakcjonującej oferty i zbudowanie z nimi relacji na długie lata.


Zanim dotarliśmy do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj, zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia i wypracowaliśmy własną strategię działania. Podążając za zmieniającym się rynkiem i potrzebami, śmiało możemy powiedzieć, że nazwa naszej firmy jest adekwatna do celu, jaki sobie wyznaczyliśmy na początku tej drogi. 

Współpracujemy z najlepszymi:

      
      
      
      
      
    
      
  
      
      
      
      

Jesteśmy tu by Ci pomóc

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie najlepsze ubezpieczenie!
Wypełnij formularz
Gotowy by poznać najlepszą ofertę na ubezpieczenie?
Wypełnij formularz kontaktowy
i daj się zaskoczyć najlepszą ofertą.
© Copyright 2024 | Najlepszyubezpieczyciel.pl
Ikony z Freepik na licencji CC 3.0 BY | Wykonanie Studio Leopard