Współpracujemy z najlepszymi:

      
      
      
      
      
    
      
  
      
      
      
      

Ubezpieczenie flotowe – ochrona wszystkich firmowych pojazdów

Prowadzenie firmy to wiele obowiązków i sporo wyzwań. Jednym z nich jest zapewnienie ubezpieczenia wszystkich pojazdów będących jej własnością. Dużo samochodów to dużo pracy, polis do opłacenia i terminów do pilnowania. Czy jako właściciel musisz zadbać o każdy z nich osobno? Oczywiście, że nie. Do firm jak Twoja skierowana jest specjalna oferta – ubezpieczenie flotowe. Co musisz wiedzieć, by z niej skorzystać?
Czy ubezpieczenie flotowe jest dla wszystkich firm?
Ubezpieczenie flotowe pozwala zawrzeć zbiorczą polisę komunikacyjną i objąć nią wszystkie pojazdy służbowe naraz. Możliwość skorzystania z tej formy ochrony zależy od ilości samochodów, które są własnością firmy. Może być ich od minimum 5 do kilkudziesięciu. Z takiego rozwiązania możesz skorzystać niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy transportowej, handlowej czy usługowej. Rodzaj pojazdów nie ma znaczenia – polisa obejmuje zarówno samochody ciężarowe, jak i osobowe. W ten sposób ubezpieczysz całą flotę, bez konieczności obliczania pojedynczych składek.
Ubezpieczenie flotowe to tylko OC?
Polisa OC jest podstawową i najważniejszą składową ubezpieczenia flotowego. Warto jednak rozważyć wykupienie dodatkowych opcji i zapewnić pełną ochronę pracownikom i pojazdom. W pakiecie może się znaleźć Autocasco, ubezpieczenie opon i szyb oraz ochrona prawna. Jeżeli pojazdy firmowe jeżdżą za granicę, konieczna będzie Zielona Karta. A co ze wsparciem i odpowiedzialnością za życie i zdrowie Twoich pracowników? W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków NNW oraz assistance.
Błyskawiczna wycena
W porównaniu do konkurencji wycenę otrzymasz od nas w ciągu 5 MINUT od pojawienia się Twojego zgłoszenia.
Wypełnij formularz kontaktowy
i daj się zaskoczyć najlepszą ofertą.
Cena i korzyści ubezpieczenia flotowego
Od czego zależy cena, jaką zapłacisz za ubezpieczenie flotowe? Głównie od liczby pojazdów, jakie wchodzą w jej skład. Ważny jest również ich rodzaj, wartość oraz wiek. Znaczenie ma też ilość szkód i suma wypłaconych odszkodowań. Korzystniejszą cenę wynegocjujesz, kupując pakiet ubezpieczeń. Co zyskujesz? Oszczędność czasu i pieniędzy, stałą kwotę składki i elastyczne warunki ubezpieczenia. Taka ochrona zapewni łatwość obsługi oraz zabezpieczenie na wypadek niemożności korzystania z pojazdu.
Masz flotę, ale nie masz ubezpieczenia? Zmieńmy to razem!
Jako właściciel firmy wiesz, jak cenny jest czas i pieniądze. Ubezpieczenie flotowe pozwala objąć ochroną wszystkie pojazdy, jakie posiadasz i zaplanować budżet przedsiębiorstwa. Dzięki różnorodności oferty i możliwości negocjacji dopasujemy polisę indywidualnie do potrzeb Twojej firmy. Współpraca z nami da Ci szansę na najkorzystniejszą i najszybszą ofertę. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Kilka minut – tyle dzieli Cię od rozmowy z nami.
Wypełnij formularz TERAZ!
Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą ofertę!

  Dane kontaktowe:
  Imię i nazwisko
  Numer telefonu
  E-mail

  © Copyright 2024 | Najlepszyubezpieczyciel.pl
  Ikony z Freepik na licencji CC 3.0 BY | Wykonanie Studio Leopard