Współpracujemy z najlepszymi:

      
      
      
      
      
    
      
  
      
      
      
      

Dobrowolne ubezpieczenie na życie – bezpieczeństwo i ochrona życia i zdrowia

Polisa na życie jest ważnym elementem zapewniającym ochronę w następstwach nieszczęśliwych wypadków. Gwarantuje bezpieczeństwo osoby ubezpieczonej, ale również jej bliskich. Przy tym, dzięki szerokiej ofercie wcale nie musi być droga. Jak wybrać najtańsze ubezpieczenie na życie i co ono obejmuje?
CO OBEJMUJE DOBROWOLNE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE?
Zawarcie ubezpieczenia to przede wszystkim ochrona zdrowia i życia dla Ciebie i Twoich najbliższych. To również pomoc po wypadku i opieka medyczna. Polisa zapewnia Ci ochronę w przypadku pobytu w szpitalu, trwałego uszczerbku na zdrowiu lub choroby. Ubezpieczenie na życie sprawdzi się też w razie narodzin dziecka czy śmierci bliskiej osoby. Będzie także zabezpieczeniem na wypadek niezdolności do pracy.
Co wpływa na koszt ubezpieczenia?
Stawka ubezpieczenia na życie zależy od wielu czynników, w tym także od oferty, jaką proponują poszczególni ubezpieczyciele. Na ostateczny koszt wpływ ma również Twój wiek i zawód, ilość ubezpieczonych osób i rodzaj polisy. Znaczenie ma suma i zakres ubezpieczenia oraz okres obowiązywania umowy. Wybór odpowiedniej oferty może być trudny, ale dzięki naszej pomocy nie musisz się o to martwić.
Błyskawiczna wycena
W porównaniu do konkurencji wycenę otrzymasz od nas w ciągu 5 MINUT od pojawienia się Twojego zgłoszenia.
Wypełnij formularz kontaktowy
i daj się zaskoczyć najlepszą ofertą.
Kto może skorzystać z polisy na życie?
Z ubezpieczenia na życie skorzystać może każdy, kto chce zapewnić ochronę sobie i swojej rodzinie. Dzięki indywidualnie skalkulowanej i dobranej ofercie polisa spełni również Twoje oczekiwania i da Ci wiele korzyści. To gwarancja bezpiecznej przyszłości Twojego dziecka i bliskich. Dobrowolne ubezpieczenie na życie to także dobry sposób na zapewnienie pracownikom dodatkowego benefitu. Dzięki możliwości skorzystania z polisy gwarantującej bezpieczeństwo i prywatną opiekę medyczną, zwiększasz swoją atrakcyjność i wiarygodność jako pracodawca.
Jak wybrać najtańsze dobrowolne ubezpieczenie na życie? To proste!
Najkorzystniejsza na rynku cena dobrowolnego ubezpieczenia na życie i oferta najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych to nasz wyróżnik. Dzięki współpracy z wieloma z nich stworzymy dla Ciebie dopasowany produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Działamy szybko i skutecznie. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 5 minut i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.
Wypełnij formularz TERAZ!
Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą ofertę!

  Dane kontaktowe:
  Imię i nazwisko
  Data urodzenia
  Numer telefonu
  E-mail

  © Copyright 2024 | Najlepszyubezpieczyciel.pl
  Ikony z Freepik na licencji CC 3.0 BY | Wykonanie Studio Leopard