Współpracujemy z najlepszymi:

      
      
      
      
      
    
      
  
      
      
      
      

Ubezpieczenie nieruchomości – dom i mieszkanie pod ochroną

Dom to miejsce, w którym toczy się większość Twojego życia. Spokojny azyl i poczucie bezpieczeństwa. Może być jednak miejscem nieprzewidzianych i kosztownych zdarzeń. Podobno najwięcej wypadków wydarza się właśnie w domu. Ubezpieczenie nieruchomości jest najprostszym sposobem, aby oszczędzić Ci kłopotów. Czy nie warto zapobiec niepotrzebnym wydatkom i zapewnić sobie spokój i ochronę?
Ochrona domu i mieszkania – kto i jaką nieruchomość może ubezpieczyć?
Ubezpieczenie nieruchomości jest przeznaczone dla właścicieli oraz najemców domów lub mieszkań. Obejmować może również posiadaczy gospodarstw rolnych. Ubezpieczyć możesz zamieszkany dom wolnostojący, ale również mieszkanie. Polisa sprawdzi się też w przypadku domku letniskowego, wykorzystywanego w celach rekreacyjnych. Równie skutecznie zabezpieczyć można dom w budowie, jednak możliwe jest to tylko na określonym etapie prac. Ubezpieczenie to też OC zarządcy nieruchomości, chroniące przed konsekwencjami jego działań na szkodę innych osób.
Jak ubezpieczenie chroni Twoją nieruchomość?
Zakres ochrony ubezpieczenia jest szeroki. Polisa gwarantuje ochronę ścian, stropów, dachu, balkonu lub tarasu, podłogi oraz okien. Obejmuje większość zdarzeń, które mogą niekorzystnie wpłynąć na nieruchomość. Obawiasz się pożaru, zalania, uderzenia pioruna? Przepięcie może uszkodzić telewizor? A może z niepokojem myślisz o włamaniu, kradzieży lub dewastacji Twojego mieszkania? Wszystkie te sytuacje obejmuje ubezpieczenie nieruchomości. Z odpowiednią ochroną burza czy zalanie przez sąsiada nie jest już tak stresujące.
Błyskawiczna wycena
W porównaniu do konkurencji wycenę otrzymasz od nas w ciągu 5 MINUT od pojawienia się Twojego zgłoszenia.
Wypełnij formularz kontaktowy
i daj się zaskoczyć najlepszą ofertą.
Ubezpieczenie uchroni również wyposażenie
Twoje mieszkanie lub dom to nie tylko mury. Całe wyposażenie znajdujące się w miejscu ubezpieczenia jest równie ważne. Możesz je zabezpieczyć przed zalaniem, przepięciem, pożarem lub innymi zdarzeniami losowymi. Dodatkowo warto rozszerzyć ofertę o szkody powstałe w następstwie włamania i kradzieży. Zawarcie polisy obejmuje ochronę mebli, sprzętu RTV i AGD, a także sportowego, komputerów i laptopów. Ubezpieczenie nieruchomości chroni też Twoją odzież, biżuterię i inne kosztowności, dywany czy armaturę. W jego zakres wchodzą również przedmioty, które przechowywane są w piwnicy lub garażu.
Ubezpieczenie nieruchomości dopasowane do Ciebie? Możemy Ci pomóc!
Bezpieczeństwo Twojego domu to odpowiednio dobrane ubezpieczenie. Ochroni Cię ono przed utratą lub spadkiem wartości mienia. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z takiej możliwości, to skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące ubezpieczenia nieruchomości i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Wypełnij formularz kontaktowy, a my dostarczymy rozwiązanie korzystne dla Ciebie i Twojego portfela.
Wypełnij formularz TERAZ!
Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą ofertę!

  Dane nieruchomości:
  Kod pocztowy
  Wartość nieruchomości
  Wartość ruchomości domowych
  Dane kontaktowe:
  Imię i nazwisko
  Numer telefonu
  E-mail

  © Copyright 2024 | Najlepszyubezpieczyciel.pl
  Ikony z Freepik na licencji CC 3.0 BY | Wykonanie Studio Leopard